дизайнерская оригинальная мебель гостинная современная мебель из металла

Доставка
Доставка по Україні здійснюється за допомогою логістичної компанії "Нова Пошта". Міжнародна доставка здійснюється за допомогою поштової службі "Укрпошта".

Продавець надає товар перевізнику протягом трьох робочих днів з дня отримання оплати за умови наявності товару.

Термін доставки перевізником по Україні становить від 1 до 3 робочих днів.

Продавець не несе відповідальності за порушення термінів доставки і/або втрати товару з вини перевізника. Претензії про порушення термінів доставки, втрати і/або псування товару, заявляються Покупцем безпосередньо до перевізника.

Оплата доставки здійснюється Покупцем при отриманні товару згідно з тарифами логістичних компаній. До цієї вартість входять послуги перевізника з доставки та пакування товару.

Доставка по Києву здійснюється кур'єром протягом двох робочих днів за умови наявності товару. Оплата доставки по Києву здійснюється разом з купівлею товару на сайті і є фіксованою – 150 грн.
Оплата

Покупець здійснює оплату вартості товару платіжною карткою (VISA або Master Card) онлайн, в тому числі здійснює сплату комісії відповідно до тарифів платіжної системи. За збереження і захист даних платіжної картки несе відповідальність банк.

Повернення коштів в встановлених випадках здійснюється Продавцем на карту, з якої була отримана оплата. Гроші зазвичай зараховуються протягом 3 банківських днів, якщо інші умови не визначені банком одержувача.

При поверненні товару гроші за доставку не повертаються.
Повернення
Повернення коштів в встановлених випадках здійснюється Продавцем на карту або рахунок, з якої/якого була отримана оплата. Гроші зазвичай зараховуються протягом 3 банківських днів, якщо інші умови не визначені банком одержувача.

При поверненні товару гроші за доставку не повертаються.
+38 067 657 17 51
coverdesign.cd@gmail.com
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Промокод
Payment method
Made on
Tilda